Do  Prezydentów  i  Burmistrzów  Miast,

Wójtów  Gmin,  Starostów  Powiatów,

instytucji  kultury  i  szefów  firm.

Agencja Artystyczna "Orfeusz" jest jedyną firmą w Polsce specjalizującą się w profesjonalnych produkcjach greckich.
Współpracujemy z najbardziej znanymi gwiazdami GRECKIEJ ESTRADY.
UWAGA.
Ceny za koncerty są uzgadniane z kontrahentem indywidualnie.Istnieją katalogi, foldery z podanymi cenami za koncert . Agencja Orfeusz nie upoważniła żadną firmę do przedstawiania jakichkolwiek cen za koncert zespołu ORFEUSZ i innych naszych propozycji.Ceny są tajemnicą handlową. Zależą od wielu czynników,tj: od odległości do miejsca koncertu,miasta,terminu,prestiżu imprezy,i wielu innych.

UWAGA: OD 2013 ROKU DLA PAŃSTWA CENA ZA KONCERT ZESPOŁU ORFEUSZ BEZ VAT . Filmy z piosenkami i wywiadami proszę oglądać na YouTube .

 

 Organizujemy następujące koncerty :

 • Nikos Rusketos & Grecki Zespół "Orfeusz" - koncert LIVE minimum 1,5 godziny+ bisy - 7 osób .

 • Koncert nadaje się jako atrakcja podczas dni miast,bankietów, bali, rocznic, pikników, jubileuszy zakładów pracy, firm, kongresów i innych imprez okolicznościowych. Koncert Gwiazdy wieczoru/dnia/ - Nikosa Rusketosa i zespołu Orfeusz,pozostawi sympatyczne wrażenie na każdej widowni. Na powyższych imprezach istnieje możliwość podzielenia występu na kilka bloków. Zespół podczas występu wielokrotnie zmienia kostiumy.
 • Istnieje również możliwość występu w mniejszym składzie, lidera zespołu ORFEUSZ  Nikosa Rusketosa i dwóch śpiewających i tańczących Pań,oraz dodatkowo z dwoma lub trzema dogrywającymi muzykami  z półplaybackiem.
  • Zespół Orfeusz w programie Zorba, Sirtaki, HASAPIKO - to tańce i melodie, które zawsze rozbawiają publiczność. Tańce Cifteteli i Zembekiko z rytuałem tłuczenia talerzy to   prawdziwa grecka zabawa. Wiązanka hitów greckich i przeboje Demisa Roussos to kolejna porcja sprawdzonej muzyki.Nie zabraknie przebojów Nikosa Rusketosa i Greckiej Grup Orfeusz,które powstały  w Polsce  jak: Ech,  bogatym być,Nie mów mi do widzenia,Proszę wróć,Nim to wszystko powiesz,Tak wiele nas łączyło,czy Dopóki jeszcze jesteśmy razem.Całość to grecka i polska muzyka rozrywkowa, pop, rock, ballady  i muzyka ludowa.Wszystko w  klasycznych i nowych greckich aranżacjach.


 • Nikos Rusketos - prowadzenie  koncertów, bali i innych imprez plus śpiew.
         OFERTA DLA OŚRODKÓW KULTURY.
         Nikos Rusketos - Koncert autorski  ku pamięci Demisa Roussosa, scenografia składająca się  z dużo formatowych zdjęć           gwiazdy .
         Opowiadanie o  artyście, koncert i prezentacja filmu o legędzie.. 

 • Paulos Raptis - tenor scen europejskich + Nikos Rusketos & Grecki zespół "Orfeusz",minimum 2.30 godziny.

 • Najpiękniejsze Polskie i Greckie Kolędy i Piosenki Świąteczne w wykonaniu
  Nikosa Rusketos
  & Grupy Orfeusz.
  Grudzień i  styczeń jest  już zawsze dodatkowym okresem spotkań
    z publicznością Nikosa Rusketosa i zespołu Orfeusz podczas koncertów na świątecznych wieczorach opłatkowych, w kościołach, parafiach, z załogami wielu firm, samorządów, szkół, ośrodków kultury i innych.

  Koncert LIVE,7 osób na scenie.

  Koncert do 90 minut.
  Przy wspaniałych kolędach i pastorałkach,kameralny koncert prowadzi i wprowadza Państwa w świąteczny nastrój Dariusz Świątkowski.

  Fragmenty kolęd do posłuchania w dziale DEMO www orfeusz.info

  Zamawianie koncertów;
  Agencja Artystyczna Orfeusz 606387752, 757756866,757719899
   tel 602387752 - 757756866 757719899 biuro@orfeusz.info
 • Dzień Grecki w .................../nazwa miejscowości/ - impreza plenerowa na terenie wielu miast Polski, z udziałem znakomitych gwiazd muzyki greckiej, zespołów folklorystycznych, konkursy, nauka tańców, itd - do 7 godzin.
 • "Z Cygańskim Taborem Pod Olimp" - występują Bogdan Trojanek i Cygański zespół "TERNE ROMA", lub Don Wasyl i cygańskie gwiazdy + Nikos Rusketos i Grecki zespół "ORFEUSZ" - minimum 3 godziny.
 • Agencja Artystyczna Orfeusz zapewni według Państwa potrzeb wielu Polskich wykonawców, współpracujących z naszą firmą od szeregu lat, do udziału w imprezach organizowanych przez Państwa.

 • Posiadamy własny 4-osobowy zespół muzyczny (wokalistka i trzech muzyków)który obsłuży każdą imprezę od strony tanecznej, grający muzykę dla wszystkich.
 • Konferansjer - DARIUSZ ŚWIĄTKOWSKI poprowadzi każdą imprezę estradową, piknik, bal i inne. Przy jego aparycji i zaletach na scenie znakomicie prowadzi konferansjerkę, konkursy, itd. Bawi wspaniale zgromadzonych gości na imprezach zamkniętych, jak i otwartych. Jest również DJ-em grający muzykę mechaniczną dla wszystkich - Disco Dancing lat 80-tych i 90- tych. Wielokrotnie zapowiadał duże koncerty i festyny u boku Katarzyny Dowbor, Tomasza Kamela, Jolanty Fajkowskiej, Zofii Czernickiej.

 • Theofilos Vafidis - najpopularniejszy grecki kucharz w Polsce,znany z programu Europa Da się Lubić.Według Państwa potrzeb przygotuje w miejscu imprezy greckie specjały.Poprowadzi konkursy kulinarne.Razem z zespołem Orfeusz tańczy i śpiewa.

 • W powyższymi programami graliśmy w największych Polskich miastach w największych salach koncertowych i amfiteatrach.a imprezy zamknięte obsługiwaliśmy między innymi dla: KODAK Polska - Hotel Amber Międzyzdroje, Star Fouds - Hotel Marriott Warszawa, Telewizje Kablowe - Hotel Gdynia, Philip Morris - Hotel Cracovia ,Hotel Inter Continental Warszawa,oraz dla wielu innych firm w wielu prestiżowych hotelach w Polsce i na międzynarodowych promach.
 • Posiadamy sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy, zadaszoną estradę. Obsłużymy każdą imprezę zamkniętą jak i otwartą (masową).

 • Już po raz  21 byliśmy organizatorami i gospodarzami Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu, który odbywa się co roku w zgorzeleckim amfiteatrze z udziałem greckich zespołów, grup folklorystycznych i gwiazd światowej i greckiej estrady. Zapraszane są również Gwiazdy Polskiej Estrady oraz polscy wykonawcy soliści, zespoły, do interpretacji piosenek greckich, w konkursie o Grand Prix Festiwalu.Na festiwalu dla Polskiej publiczności zaśpiewali między innymi: Grupa "ANTIQUE", ELENA PAPARIZOU (laureatka Eurowizji 2005), DEMIS ROUSSOS, ANGELA ZILIA, BESSI ARGIRAKI - laureatki Sopot Festiwal, KOSTAS TURNAS, PETROS GAJTANOS, PASXALIS, KOSTAS BIGALIS, DAKIS, MANDO i wielu innych.Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Nasza firma jest niekwestionowanym ambasadorem muzyki greckiej w Polsce.
 • Zapraszamy do współpracy.                                                              
 •            


 

orfeusz_pa2_cztery.jpg(7kB)

 

orfeusz_pa3_nicos.jpg(7kB)

 

orfeusz_pa4_nikosilaski.jpg(6kB)