Theofilos Vafidis

 

Theofilos Vafidis Executive Chef - Grecka Kuchnia, Członek Kapituły Klubu Szefów Kuchni, orfeusz_vafidis3.jpg(10kB)ekspert i doradca kulinarny, konsultacje kulinarne, organizacja przyjęć, promocja produktów, pokazy kulinarne. Jestem rodowitym Grekiem. Staram się jak najlepiej zaprezentować Państwu moją Ojczyznę nie tylko w programach TVP, jak "Europa da się lubić", " Europa bez granic", ale również w radio, czasopismach i prywatnie poprzez orfeusz_vafidis8.jpg(8kB)organizowanie przyjęć towarzyskich, bankietów, poczęstunków podczas konferencji naukowych. Miałem zaszczyt brać udział lub organizować wiele imprez na dużą skalę: w Warszawie (między innymi z Klubem Szefów Kuchni dla Radia PLUS - Łagodne Przeboje), na Mazurach (Ruciane Nida - "Kulinarny Raj", IV Ogólnopolski Konkurs Barmański w Skórzęcinie), orfeusz_vafidis2.jpg(7kB)Gala BCC, przyjęcia dla greckiej i cypryjskiej ambasady oraz wiele innych. Wspomnieć należy też niezapomniane Dni Greckie w Zamościu, Brunch Grecki - Hotel Haffner w Sopocie, Catering dla MMI w Ostródzie, Grecki Wieczór dla Mazurskiego Biznes Klubu w Hotelu Anders oraz imprezy kulturalno-kulinarne na Bałtyku z Darem Pomorza.

orfeusz_vafidis5.jpg(8kB)Jako ekspert kulinarny byłem w wielu konkursach jako Jury Techniczne między innymi w "Sielawa Blues 2004",
"l Art de la cuisine Martell" 2005 w Mrągowie, "Spotkania ze Ślimakiem".

orfeusz_vafidis7.jpg(5kB)Wiele ważnych decyzji i kontraktów znalazło swój szczęśliwy finał przy stole - nie konferencyjnym lecz restauracyjnym. Sportowcy, aktorzy, politycy oraz właściciele firm wraz z pracownikami spędzili miło czas delektując i rozkoszując się specjałami greckiej kuchni i dając ponieść się rytmom i brzmieniu BUZUKI - przenosili się na chwilę do ojczyzny antycznych bogów - Grecji. Wiem to z doświadczenia oraz praktyki zawodowej zdobywanej przez wiele lat w Polsce i innych Krajach Europy.

orfeusz_vafidis9.jpg(8kB)Aby poznać tradycję i kulturę grecką nie musicie Państwo pokonywać setek kilometrów. Wystarczy zaprosić nas, a my postaramy się o to, byście mogli odbyć wyjątkową podróż kulinarną, z której ciężko powracać. Wszystkie potrawy mojej kuchni przygotowane są na bazie oryginalnych produktów specjalnie sprowadzanych z różnych regionów Grecji po to, by pełnia subtelnych odcieni smaków i zapachów przywodziła na myśl przesycone słońcem pejzaże. Osobiście dbam o miłą, profesjonalną obsługę i znakomity smak serwowanych dań.

 

 

orfeusz_vafidis4.jpg(7kB)orfeusz_vafidis6.jpg(4kB)Dopełnieniem naszej oferty są kolacje i bankiety dla firm i wymagających gości. Wieczór grecki, bal grecki, wieczory muzyczne - Gwiazdą wieczoru jest Nikos Rusketos i grecki zespół Orfeusz. Najlepsza grecka kapela w Polsce. Razem braliśmy udział na wielu prestiżowych imprezach w najbardziej renomowanych hotelach w Polsce,i imprezach masowych. Wspólnie z zespołem uczymy tańczyć i śpiewać w rytm buzuki, a na podłodze piętrzy się stos potłuczonych talerzy - to tradycja, która ma nam przynieść szczęście.

 

 

oficjalna strona Theofilos Vafidis - www.vafidis.pl